CZYSZCZENIE DYWANÓW ,WYKŁADZIN,TAPICERKI
MEBLOWEJ I SAMOCHODOWEJ
OLEJE, FILTRY -SPRZEDAŻ,BEZPŁATNA WYMIANA AUTOKLIMATYZACJA
AUTOKONSERWACJA, LAKIERNICTWO,
BLACHARSTWO, SPAWANIE PLASTIKU
ŁAŃCUT

Czyszczenie tapicerki samochodowej Łańcut

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

AUTOKOSMETYKA

Firma AREX zajmuje się czyszczeniem tapicerki samochodowej zarówno w samochodach osobowych jak również w busach , samochodach ciężarowych i autokarach. W naszej firmie istnieje możliwość wyczyszczenia tapicerki materiałowej , a także tapicerki skórzanej wraz z przeprowadzeniem impregnacji skóry co przyczynia się do zabezpieczenia tapicerki przed ponownym zabrudzeniem. Do czyszczenia tapicerki używamy środków chemicznych gwarantujących wysoką skuteczność czyszczenia , natomiast do tapicerek skórzanych używamy wysokiej jakości mleczek opartych na bazie wosków pszczelich.

Firma AREX zajmuje się również szeroko pojętą autokosmetyką tzn. polerowaniem lakierów, woskowaniem ,czyszczeniem i nabłyszczaniem elementów plastikowych wnętrza pojazdu. Istnieje u nas możliwość kompleksowego przygotowania samochodu do sprzedaży.

Usługi prania tapicerki wykonujemy w siedzibie firmy w Łańcucie, ul. Bohaterów Westerplatte 9 ,jak również dojeżdżamy do klienta i usługę wykonujemy na miejscu. Dojazd do klienta na terenie Łańcuta i najbliższych okolic GRATIS. W przypadku dalszych miejscowości koszt dojazdu jest ustalany indywidualnie. Szczegółowych informacji na temat wykonywanych przez nas usług udzielamy telefonicznie lub mailowo.

KONTAKT:

AREX Firma Handlowo-Usługowa

Arkadiusz RUSZEL

Ul. Boh. Westerplatte 9

37-100 Łańcut

Tel.  600 640 360

Strona:www.arex-lancut.pl

Copyright by AREX
Projekt i wykonanie: Gantel
AREX Arkadiusz Ruszel
Bohaterów Westerplatte 9
37-100 Łańcut
Telefon: 600 640 360
E-mail: arex[at]arex-lancut.pl